Mniej regulacji prawnych uprości nasze życie

 Kobieta Sukcesu Mazowsza 2014

dypksukces2014m

 Zwycięzca Ogólnopolskiego Plebiscytu
Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu 2014

zr 01

55 rocznica powstania "Józefovii"

14 października 2006 w Miejskim Ludowym Klubie Sportowym Józefovia odbyły się obchody związane z 55 rocznicą powstania tej placówki. Kandydaci PO do władz samorządowych na codzień współpracują z Klubem i przyczyniają się do jego rozwoju.

foto1 :: foto2 ::

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2006 w nowej siedzibie Powiatowego Domu Kultury im. Elwiro Andriollego w Otwocku odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Starosta Powiatu Otwockiego oraz Prezydent Miasta Otwocka wręczyli nagrody zasłużonym wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty.

foto1 :: foto2 ::

Błękitny Marsz

W dniu 07.10.2006 roku w Warszawie Platforma Obywatelska zorganizowała Błękitny Marsz. W manifestacji uczestniczyło 11 tys. ludzi popierających wcześniejsze wybory do Parlamentu.

Nie zabrakło naszych kandydatów na radnych.

foto1 :: foto2 ::

foto1 :: foto2 ::

Inauguracja roku akademickiego

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie zainaugurowała rok akademicki 2006/2007. Wśród zaproszonych gości była dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Józefowie Bogumiła Więckowska, która aktywnie uczestniczy w życiu publicznym miejscowej społeczności.

foto1 :: foto2 ::

62 Rocznica Powstania Warszawskiego

1 września 2006 pod Pomnikiem Łączniczek Armii Krajowej odbyła się uroczystość 62 rocznicy Powstania Warszawskiego. Organizatorami byli Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Zarządu Okręgu Warszawa Powiat oraz burmistrz miasta Józefowa. Jak co roku w hołdzie powstańcom kwiaty złożyli przedstawiciele Platformy Obywatelskiej.

foto1 :: foto2 ::

Święto Pomidora

20 sierpnia 2006 producenci pomidorów jak co roku zorganizowali "Święto pomidora" w Glinkach. Była okazja do zaprezentowania najnowszych osiągnięć w produkcji tego smacznego warzywa. Na spotkanie przybyli oprócz producentów, naukowcy oraz władze Powiatu Otwockiego w tym przewodnicząca Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Bogumiła Więckowska.

 

foto1 :: foto2 ::

powiat