Mniej regulacji prawnych uprości nasze życie

 Kobieta Sukcesu Mazowsza 2014

dypksukces2014m

 Zwycięzca Ogólnopolskiego Plebiscytu
Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu 2014

zr 01

Szanowni Państwo, Józefowianie


Jestem radną Powiatu Otwockiego od 1998 r. W mijającej V kadencji władze w powiecie utworzyli PIS i PSL. Niedługo potem zarządzający z PIS stracili rekomendacje tej partii. Jak się wkrótce miało okazać lepiej wychodziło im dzielenie a nie łączenie, burzenie a nie budowanie.
Pomimo, że byłam w opozycji zawsze głosowałam za pro społecznymi inicjatywami.
Szkodą dla Józefowa było to, że v-ce starosta, józefowianin, Paweł Rupniewski tak mało zrobił dla Józefowa. Bardziej dbał o interes Otwocka wyrażając sprzeciw budowie nowoczesnej, nie emitującej brzydkich zapachów, oczyszczalni ścieków w naszym mieście. Nie zadbał o umożliwienie Miastu stworzenia atrakcyjnej przestrzeni do wypoczynku nad rzeką Świder. Został v-ce starostą bo miał między innymi uzdrowić służbę zdrowia. Po czterech latach zostawia powiatowy szpital ze stratą blisko 34 mln zł. Chwali się budową mostu na rzece Świder, ale nie zadbał o mieszkańców wschodniej strony Józefowa. Wystarczyło do czasu wybudowania tunelu pod torami kolejowymi w okolicy ul. Matejki zamontować światła tak żeby mieszkańcy mogli wjechać w ulicę Sikorskiego. Zobaczycie Państwo co będzie się działo w godzinach szczytu – korek samochodów z połowy powiatu. To tylko kilka z wielu przykładów jak niektórzy kochają Józefów.


Proszę Państwa
Radnych Powiatu Otwockiego VI kadencji czeka ciężka praca – naprawianie skutków nieprzemyślanych decyzji. Dochodzą nowe zadania, którym trzeba będzie sprostać w zakresie ochrony środowiska, transportu publicznego i polityki społecznej. Jestem gotowa na nowe wyzwania. Nie raz udowodniłam, że Józefów leży mi na sercu, a w 2015 r. Rada Miasta Józefowa przyznała mi tytuł „ Zasłużona dla Miasta Józefowa”.
Proszę oddać na mnie głos.


Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Józefowa
Bogumiła Więckowska

powiat