Mniej regulacji prawnych uprości nasze życie

 Kobieta Sukcesu Mazowsza 2014

dypksukces2014m

 Zwycięzca Ogólnopolskiego Plebiscytu
Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu 2014

zr 01

Witam mieszkańców Józefowa
strona1Wielu z Państwa spotkało mnie osobiście współpracując w latach 1995-2000 z Gospodarką Komunalną Józefów Sp. z o.o., gdzie byłam prezesem zarządu, następnie w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Józefowie przy ul. Drogowców 20, gdzie kolejne 10 lat byłam dyrektorem. Obecnie tworzę Hydrosferę Józefów Sp. z o.o. będąc prezesem zarządu. Przekształcenie Zakładu w Spółkę było warunkiem sine qua non Narodowej Strategii Spójności. Po spełnieniu między innymi tego warunku zagwarantowano Józefowowi dofinansowanie ze środków U.E. w wysokości 90 mln. zł na rozbudowę sieci wodociągowej wraz ze stacją uzdatniania wody i rozbudowę sieci kanalizacyjnej.

 

Będziemy realizować najdroższą inwestycję w historii Józefowa, wartą trzy roczne budżety miasta. Zadania podjęli się ludzie ambitni, przygotowani merytorycznie, z doświadczeniem zawodowym. Ta inwestycja zapewni miastu skok cywilizacyjny i umocni pozycję lidera na Mazowszu.

 

Rozwój Józefowa, zapewniający wygodniejsze życie mieszkańców to także obowiązki samorządu powiatowego i wojewódzkiego.

Reprezentuję mieszkańców Józefowa w Radzie Powiatu Otwockiego przez trzy kolejne kadencje tj. od 1998 r. Za zasługi na rzecz rozwoju samorządu terytorialnego w 2009 r. zostałam odznaczona przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Brązowym Krzyżem Zasługi.

 

Zawsze jestem tam, gdzie działa się na rzecz poprawy życia mieszkańców, szczególnie mieszkańców Józefowa.

  1. Pomogłam pozyskać darmowy destrukt z Warszawy, dzięki któremu utwardzono wiele ulic w Józefowie
  2. Przekonałam Burmistrza Wawra, żeby utwardził ul. Filmową łącząc ją z Asnyka w Michalinie
  3. Pomogłam w pracach na rzecz uzyskania pozwolenia na budowę kolejnych parkingów przy dworcach kolejowych w Michalinie i Józefowie
  4. Dzięki moim działaniom Wojewoda Mazowiecki wydał pozwolenie na budowę internetu bezprzewodowego dla Józefowa
  5. Pomogłam w umieszczeniu Józefowa w Katalogu Centrów Pobytowych UEFA EURO 2012
  6. Przyczyniłam się do poprawy jakości dróg powiatowych w Józefowie : Granicznej, 3 Maja, Wyszyńskiego, Sikorskiego i Piłsudskiego, poprzez wymianę nawierzchni, budowę rond i sygnalizacji świetlnych oraz budowę ścieżek rowerowych.

 

Moim celem nie jest uprawianie wielkiej polityki, ale działanie na rzecz lokalnej społeczności.

 

faksymilia

powiat